MILOUOT

מילואות

Corporation for the Development of 
חברה לפיתוח משקי מפרץ חיפה בע"מ
 Haifa Bay Settlements Ltd
  

חדשות


אסיפת המשקים השנתית התכנסה השנה, לאור מגבלות הקורונה, מאוחר מהרגיל, ב-27.5.2021.

זו היתה האסיפה הראשונה בראשותו של אלון אריאל מנכ"ל מילואות הנבחר, שהחל תפקידו באמצע אפריל 2021.
 
דבר המנכ"ל : השנה האחרונה שעברה על כולנו היתה קשה ומאתגרת, איבדנו את און ברזילי בטרם עת ובאמצע העשייה. בנוסף, מגפת הקורונה, סגרים, עבודה בקפסולות, וצורך כל הזמן למצוא פתרונות יצירתיים לסיטואציה החדשה שנופלת עלינו כל אחד בפרט ועל מילואות כארגון. מילואות צלחה את המגפה והיא עם הפנים קדימה אל מול האתגרים הניצבים בדרכה.
מילואות כגוף עסקי, בנו8י על יסודות מוצקים ולמרות שיש לא מעט דברים לבצע ולשפר, הבסיס הוא יציב ואיתן.  ההון האנושי המוביל את הארגון הואייחודי ונותן את ההרגשה של משפחה.
בשנים הקרובות, ביחד עם המשקים השותפים, נעמיק את הקשר ונבנה אסטטגיה לארגון יציב חדשני ואיכותי.
 
-


תעודת אשת השנה בתרומה לקהילה במילואות הוענקה לאילנה ליבנה קליין 

במהלך אסיפת מנהלי המשקים של תשלובת מילואות הוענקה תעודת הוקרה לאשת השנה בתרומה לקהילה, לאילנה ליבנה קליין מנהלת הארכיון במילואות.
תשלובת מילואות מעודדת את כלל עובדיה לקחת חלק בפעילות חברתית ובתרומה לקהילה. צוות המעורבות בקהילה פועל רבות ביצירת קשר עם פרוייקטים המסייעים לאוכלוסייות מגוונות בגליל המערבי ובכלל. בכדי לקבל תרומה ישנם קריטריונים בהם צריך הארגון לעמוד ולכן מושקעים חברי הוועדה ביצירת קשר אקטיבית עם יוזמות וארגונים. בנוסף, עובדי מילואות והמפעלים מתכנסים מספר פעמים בשנה לתרומת מזון לנזקקים לקראת החגים. בפסח האחרון חולקו מוצרים רבים פרי גידולה של מילואות למאות נזקקים ברחבי הגליל המערבי.
 
רמי רז, מזכיר מילואות: "הקשר עם אילנה החל כאשר הזמנתי אותה לפני מספר שנים להצטרף לצוות המעורבות בקהילה. מחוייבותה של אילנה לעבודת הוועדה הייתה מעוררת השראה ודוגמא אישית מן הרגע הראשון. אילנה תודה גדולה על האחריות והמסירות שלך לוועדה. בחירתך לאשת השנה הייתה ברורה לכולם ובתוכה הערכתנו על תרומתך עד כה ומה שעוד תעשי."
 
אילנה ליבנה קליין: " אני מאוד מאמינה בפעילות של מעורבות בקהילה. לאורך השנים הצלחנו לעודד ולקדם ארועים ופרוייקטים מיוחדים החורגים מהשוטף, שספק אם היו מתקיימים  בלי הדחיפה של מילואות. כבוד הוא לי להיות חלק מהצוות הזה שפועל תחת ניהולו המופתי של רמי רז תקופה ארוכה. תודה לכם על הטקס והמעמד המרגש.  ועכשיו צריך, לקום מחר בבוקר ולהמשיך בעשיה."
 
-


תערוכה חדשה במבואה במילואות

 
ליאור מועלם,
בתו של מומי מועלם, חשב משקי המפרץ,  נאותה לזכות אותנו בתערוכתה הראשונה.
למדה תיכון בבית הספר סולם צור בגשר הזיו. לפני כשנתיים סיימה את שרותה הצבאי והיא מתעתדת ללמוד אדריכלות.
ליאור מציירת מאז ילדותה,  וכל מה שנגלה לעינינו הינו הכשרון הטבעי, והיד המצויינת שלה.
ליאור מעולם לא ביקרה בחוגי ציור, והינה אוטודידקטית מושלמת.
לדבריה,  הכי אוהבת לצייר נופים, אותם היא אוספת מתמונות וגלויות וטיולים בעולם.  בתערוכה רואים נוף אורבני של בודפשט בהונגריה,  רואים את הרי פרו, ואת המכוניות העתיקות בקובה, ובציור שחור-לבן את קו החוף של ניו-יורק וגשר ברוקלין.
בשנה האחרונה היא גילתה את תחום הציור הדיגיטלי:  זהו תחום חדש, הוא חלק מאומנות המדיה החדשה, בה היוצרת משתמשת בעזרים דיגיטליים, הציור נעשה ישירות על האייפד או המחשב, בעזרת עט ממוחשב.
לאחר השלמת הציור, שולחים אותו להדפסה.
 
התערוכה פתוחה מדי יום בין 8:00 עד 17:00.
תינעל ב-31.7.2021

התערוכה בימי החול  8:00 – 17:00
 
-


תשלובת מילואות


תשלובת מילואות הינה מערכת כלכלית המנהלת תאגידים ומפעלים באיזור הגליל המערבי.  נוסדה בשנת 1960 כזרוע התעשייתית של ארגון הקניות "משקי המפרץ" שקם ב-1948. בסיס הרעיון היה להקים מפעלים שיעבדו וישווקו את התוצרת החקלאית של האיזור במשותף . חברי הקיבוצים בגליל המערבי, שעיסוקם העיקרי היה ענפי החקלאות, הבינו שרק ביחד יצליחו לשגשג ולגדול, כך הוקם ארגון כלכלי-חברתי, קואופרטיבי שנותן פתרונות מעודכנים לצרכים המשתנים של המשק החקלאי בגליל המערבי.  
בעלי מילואות 23 קיבוצים ו-2 מושבים שיתופיים בגליל המערבי.

משקי המפרץ ארגון הקניות הינו גוף פיננסי בבעלות 24 קיבוצים ו-2 מושבים שיתופיים בגליל המערבי ועמק זבולון. הוקם במרץ 1948. 
 
 
 טל: 972-4-9853102 
phone2, phone, contact, telephone, support, call
location2, location, map, marker, pin
  דואר נע 1032900
פקס: 1534-9917569
print2, print, printer
All Right Reserved Milouot LTD. 2017
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
דוא"ל: milouot@milouot.co.il 

MILOUOT

מילואות