MILOUOT

מילואות

Corporation for the Development of 
חברה לפיתוח משקי מפרץ חיפה בע"מ
 Haifa Bay Settlements Ltd
 

הצטרפו לתפוצת המידעון שלנו

כדי שתוכלו לקרוא על מילואות, אנחנו מזמינים אתכם לקבל את המידעון ישירות לתיבת המייל שלכם.
כתבו לנו למייל Milouot-news@milouot.co.il. נשמח גם לשמוע מה אתם חושבים על המידעון שלנו.
 

 


מפתחים חדשנות באקתון "אתגרים 2019"

נציגי תאגיד מילואות השתתפו בסוף השבוע האחרון בהאקתון "אתגרים 2019" של איגוד התעשיינים של התנועה הקיבוצית שנערך מכרז חדשנות כנרת בעמק הירדן.

במסגרת האקתון, במשך 44 שעות רצופות ניסו כ-120 מהנדסים, ממציאים ואנשי טכנולוגיה לפתח פתרונות טכנולוגיים מתקדמים על מנת לסייע בפתרון בעיות הקיימות במפעלי התעשיה הקיבוצית.
בפני היזמים הוצגו מספר אתגרים ביניהם פתרון לבעיית התמלחת של העוף. על מנת שעוף יהיה כשר יש לטבול אותו במלח מבפנים ומבחוץ וזאת על מנת שיעמוד בחוקי הכשרות.  את המלח שנשאר על העוף יש לסלק מהעוף ומפעלי עופות רבים נשארים עם כמות מלח רבה.

במסגרת הפתרונות שפותחו באקתון, הוצע לפתח מתקן שמסוגל לנצל בצורה טובה ויעילה יותר את המלח, מה שמפחית את כמות המלחים בעוף אותו אנו צורכים. היתרון בפתרון זה הוא שמירה על הסביבה, בכך שכמות המלח מצטמצמת, וכך צריכת המלח פוחתת ופחות תמלחת שנשארת בסיום התהליך.
פתרונות נוספים שפותחו באקתון עסקו בניצול טוב יותר של שטח בעזרת מיכלי דולב, אשר מאפשרים גידול חסה על שטח קטן יותר, מתקן שנועד לקלף תירס באופן ממוכן, מתקן מסייע לזיהוי מזהמים במים, מתקנים שנועדו להגדיל את הניצולת של מגדלי התבואה (הסילו ) ועוד.

שוקי בשן סמנכ"ל תפעול במילואות: "אני מודה לאיגוד התעשיה הקיבוצית ומרכז צמח לחדשנות על הארגון המופתי של האירוע. אין ספק שאירועים כאלו מסייעים לתעשייה בכלל, ולחקלאות לצעוד ולפתח טכנולוגיות חדשות שיכולות לסייע בקידום איכות הסביבה וחיזוק החקלאות . אני שמח שאנשי מילואות לקחו חלק במיזם החשוב, שהשתתפו בו ראשי התעשיה הקיבוצית. מצאנו את תחילת הדרך לפתרונות של אתגרים הנדרשים למפעלים רבים, מהפתרונות שפותחו בהאקתון ינסו המפעלים לפתח פתרונות שישמשו אותם בעתיד בפעולה השגרתית של התעשיה".פיתוח פרויקט שימור הטבע בשיתוף החברה להגנת הטבע


חברת מילופרי  מתאגיד מילואות היא החברה המרכזת שיווק וייצוא של תוצרת חקלאית החולשת על עשרות אלפי דונם בגליל המערבי. החברה פיתחה ואימצה לאחרונה נהלים חדשים לעיבוד חקלאי משמר טבע .

הנהלים החדשים נקבעו בחברה כחלק מהדרישות לשיווק התוצרת לשווקים בינלאומיים במדינות מפותחות  .
הפרויקט של שימור הטבע, יוזמה משותפת של החברה להגנת הטבע, רשות הטבע והגנים והמשרד להגנת הסביבה, ובהובלה של מכון דש"א מאוניברסיטת תל אביב מתמקד בפיתוח והטמעה של נהלים לעיבוד חקלאי התומך במגוון הביולוגי הקיים בשטחי המטעים וגידולי השדה. השינויים שהוכנסו: שימוש בתמהיל צמחי כיסוי, שימור צמחיית בר בשולי החלקות, שימור הקישוריות האקולוגית באמצעות התאמת הגידור ועוד.

יישום הפרויקט יקדם פעילות חקלאית בת קיימא המשמרת את המגוון הביולוגי בשטחים החקלאים תוך המשך פעילות כלכלית פורחת הנשענת על עמידה בתקנים הנדרשים והרחבת אפשרויות הייצוא ומיצוב מילופרי כחברה מובילה בתחום.

שגית חיים, מנהלת אבטחת האיכות במילופרי: "התקנים החדשים שבחרנו לאמץ חשובים מאוד, הן חשוב לנו לייצא למדינות מפותחות הדורשות חקלאות שיודעת לחיות עם ערכי טבע, והן חשוב לנו לשמור על הטבע כי הישובים שלנו חיים בטבע ואנו חלק מהמיגון באזור . אנו שמחים לאמץ את הכללים החדשים ומקווים כי חקלאים נוספים יפעלו לשמירה על הטבע והמיגון הביולוגי".

 
 


בפעם השנייה השנה, ובהיענות רבה
כנס קבלנים וממוני בטיחות

היענות יפה ורבת משתתפים נרשמה השנה לכנס בטיחות לקבלנים העובדים במפעלי ומתחמי התשלובת. כ-105 קבלנים ראשיים וממוני הבטיחות של הקיבוצים ומפעלי הקיבוצים מכל התשלובת הגיעו לכנס זה.

הכנס נערך בניהולו של קצין הבטיחות של מילואות, ברק רמתי, משתתפי הכנס שמעו הרצאה על חשיבות השמירה על הבטיחות, הרצאה על ביטוח בראי הבטיחות וכן תיאור מקרה מהשנה האחרונה ברחבי מילואות. כנס חשוב זה נערך אחת לשנה במילואות.שלב ד' של מילוקור סומן בהצלחה - מבנה נע לי


בשנת 2,000 נרכש על ידי תשלובת מילואות, מבנה מורחב שקיים משנות ה-80, מיקומו כ-30 מטר ממילוקור. עד השנה האחרונה שימש המקום לאחסון חומרי גלם של מילובר, ובשנה האחרונה שונה ייעודו לטובת מילוקור, כבית קירור.

שלב ד' של מילוקור נבנה בהצלחה, המבנה שופץ ואוכלס, משרדיו ומרחבו, לטובת מחלקת הקירור, מילוקור.
חברת נע-לי שיווק בע"מ העוסקת בשיווק והפצת מוצרי מזון קפואים כגון: בשרים, ירקות, בצקים וכדומה, סוחרת את מבנה זה.
 
 

"קול קורא" 2020

פרויקטים קהילתיים אזוריים

צוות מעורבות בקהילה במילואות, יוצא בקול קורא לקבלת בקשות והצעות לפרויקטים קהילתיים אזוריים לשנת 2020. הרצון והשאיפה בקול קורא זה היא לתרום ליוזמה ייחודית, החורגת מן השוטף אשר נותנת ערך מוסף לנהנים, ולמעגלים נוספים בסביבה.

מועד אחרון להקבלת בקשות לפרויקטים לא יאוחר מ-15.1.20.
למידע נוסף ל"קול קורא" הורידו את הקובץ המצורף.
את ההצעות יש לשלוח אל מיכל, בכתובת: michaln@milouot.co.il
 

יוזמה חדשה לצוות מעורבות בקהילה

טקס הוקרה למתגייסים, חיילים ומילואימניקים
ביום חמישי ה- 26.9.19 התקיימה במילואות הרמת כוסית לכבוד ראש השנה.
הרמת הכוסית שולבה עם טקס הוקרה למתגייסים וחיילים שהם ילדי עובדים, ועבור מילואימניקים שהם מעובדי התשלובת. העובדים (הורי החיילים) והמילואימניקים קיבלו שי ונהנו מברכות והוקרה על שירותם.
טקס זה הוא יוזמה חדשה ומבורכת של צוות מעורבות בקהילה, יוזמה שאנו מקווים לאמץ בכל שנה.
 
 


צוות מילועוף התגייס לשמח את ילדי מועדוניות הרווחה בעכו

כחלק מהתרומה לקהילה החליטו צוות מילועוף ליצור פעילות לציון תחילת שנת הלימודים, לכ-75 ילדים במועדוניות הרווחה של עכו, על ידי צוות ועדת מעורבות בקהילה ועובדי מפעל מילועוף, בשיתוף מנהל המועדוניות בעכו, וצוות המדריכים של חמש מועדוניות בעיר.

הפעילות כללה תחנות לילדים, אותן הפעילו עובדי מילועוף, מוסיקה, כיבוד טעים במיוחד ומופע קסמים משעשע. בסיום הפעילות חולקו לכל הילדים תיקים ובתוכם ציוד חדש לבית הספר, חטיפים וברכה מושקעת וצבעונית ממילועוף. הילדים שמחו ונהנו מאוד והודו לאנשי מילועוף על היוזמה המבורכת.
רכז מועדוניות הרווחה של עכו, עמיחי כהן, שלח למנהלי מילועוף מילות תודה והערכה על תרומתם, בשם ילדי מועדוניות הרווחה והמשפחות במנהל הרווחה בעיריית עכו. צוות מילועוף ממשיך לארגן ימי פעילות מעשירים לילדי המועדוניות.

צוות התרומה לקהילה מורכב מארבעה אנשים: דודו גינת-מנהל חטיבת הגידול, אורלי יצחקי-מנהלת חשבונות ראשית (מנהלת הצוות), רונית לביא-עוזרת מנהל מפעל המוצרים ודגנית אהרונוביץ-מנהלת רכש.
 
 


תחרות לוגו 60 שנה למילואות, מתחילים!

קבוצת מילואות חוגגת 60 שמח ומזמינה אתכם לקחת חלק בחגיגה!
הלוגו שיבחר יזכה ללוות את קבוצת מילואות ולשמש אותנו במהלך שנת 2020 החדשה.

התחרות מיועדת לעובדי מילואות ולתושבי יישובי הבעלים.
את התוצר הסופי שלכם יש להגיש בקובץ פתוח לעריכה בפורמט PDF או Ai.
לכתובת המייל:  dana.p@milouot.co.il וזאת עד לתאריך:  25.12.2019.
המתמודדים בתחרות יתבקשו לחתום על מסמך ויתור בלעדיות והיתר שימוש למילואות בכל פרסום.
מוכנים? היכון הכן - עצב! תהיו יצירתיים.. 😊

 


כנס שרוליק – לכבוד יום הגבר הבינלאומי

עובדי מילואות התכנסו בתאריך 21.11.19, יום חמישי, באולם מילואות למפגש המסורתי המכונה בפי כל: "מועדון שרוליק", בנוכחות מנכ"ל התשלובת און ברזילי וחברי ההנהלה. אל אתנחתת הצהריים התרבותית, אשר מתקיימת אחת לחצי שנה לעובדי התשלובת, הגיעו כ- 120 עובדים מכל התשלובת, הכנס היה בסימן יום הגבר הבינלאומי ובו נערכה הרצאה של אלעד סקר, מפקד יחידת חילוץ ערבה במיל'.

הכנס נפתח בדוכני כנאפה וקינוחים מפנקים, מזכיר מילואות, רמי רז, הנחה את הכנס. הוצגה סקירה על הנעשה במפעלים מהמנכ"ל און ברזילי. ומיד לאחר מכן נערכה הרצאתו של אלעד, נושא הרצאה היה קבלת החלטות בתנאי אי ודאות, אלעד שיתף בהרצאתו אירועים שקרו והחלטות שהתקבלו בזמן אמת.מנהל הרכש במילופרי אינו מוותר על אהבתו האמתית, הציור.
דקר סיבוני, הוא יליד 1968, תושב נהריה, מנהל הרכש במפעל מילופרי בצפון, וצייר.

דקר אינו מוותר על האהבה הגדולה האמיתית שלו: הציור, הוא החל את תחביבו עוד בימי בית הספר ללא לימוד מקצועי ומאז הוא מצייר להנאתו בביתו. השראתו הגיעה מהתבוננות עמוקה ביצירותיהם של סלבדור דאלי הספרדי , רנואר, ופיקאסו.

ההחלטה  לחשוף את הציורים  בתערוכה נבעה מהרצון לשתף את הקהל במסעו בין סגנון חדש לישן.
ניתן לראות בציוריו המוקדמים, דמויות, חפצים וסמלים ברורים, המוצגים בהקשר אחר מהצפוי. המאפיין את היצירות הללו הוא קו נקי, בהירות גדולה ודיוק בביצוע.

היצירות המאוחרות, מביאות סגנון שונה. סגנון יותר אבסטרקטי, יותר יצרי, עם עושר של צבעים, ניתן לראות את התרשמותו של היוצר מנופים ומצבים יום-יומיים. דקר ממשיך לצייר בזמנו החופשי, ונאחל לכולנו שתערוכה זו תהיה סנונית ראשונה לתערוכות רבות כמוה פרי ידיו.

התערוכה תינעל 20 פברואר 2020.לוח מודעות

למילובר דרוש/ה עובד/ת למחלקת אחזקה למשרה מלאה
 


העבודה כוללת:
- ידע במסגרות (ריתוך, חיתוך להבה, השחזה) חובה.
- ידע בפנאומטיקה – הידראוליקה יתרון.
- ידע במכניקה יתרון.
- נכונות לעבוד בשעות הלילה לפי הצורך ובשבתות.
     
    העבודה באזור עכו.
 
 
להגשת מועמדות
*******************************************************************************************

למילועוף דרוש/ה איש/ת קירור לאחזקה ותפעול מערכות קירור במשחטה
העבודה כוללת:

- ידע וניסיון במערכות קירור במפעל תעשייתי.
- משרה מלאה עם נכונות לעבודה בשעות נוספות בהתאם לצורך.
- זמינות לטיפול בתקלות – סביב לשעון.
     העבודה באזור עכו
להגשת מועמדות
*******************************************************************************************

לחברת גליל שוק מקומי דרוש/ה עוזר/ת מנכ"ל בתחום שיווק מכירות ומיתוג
דרישות התפקיד:
- יכולת הובלת תהליכים של פיתוח מוצרים חדשים וקיימים והטמעתם בכול שדרות הארגון.
- ניסיון בתחום השיווק והמכירות - יתרון.
- ידע בעיצוב מוצרים.
- ידע בתפעול רשתות חברתיות ובתחום הדיגיטל.
- ידע בעבודה מול משרדי פרסום ומדיה.
- שפות עברית שפת אם ואנגלית ברמה גבוהה.
- ידע בתוכנות מחשב כולל  תפעול פייסבוק ואתר אינטרנט.
    משרה חלקית כ- 50%.
 
להגשת מועמדות
*******************************************************************************************
למילופרי - דרוש/ה ראש צוות למחלקת אחזקה 

העבודה כוללת:
ניהול צוות מכונאים, סידור עבודה, חלוקת משימות, פיקוח ובקרה על העבודה השוטפת וליווי העובדים בשטח, טיפולי אחזקה שוטפים למכונות, פתרון תקלות, אחזקת שבר.

 דרישות התפקיד:
- ניסיון של 3 שנים ומעלה כמכונאי אחזקה.
- ניסיון בתחום מכניקה ומערכות בקרה.
- רצוי ניסיון בתפקיד ר"צ של לפחות 4 עובדים.
- יכולת עבודה בצוות ויכולת ארגון.
- מתן שרות ברמה גבוהה.
- ניסיון וידע במחשבים.
-יכולת הגעה עצמאית.

שישה ימים בשבוע ו ללא משמרות, נדרשת נכונות לשעות נוספות
העבודה באזור נהריה

להגשת מועמדות


קורסים והשתלמויות

קורס גיטרה

קורס גיטרה מתוכנן להיפתח ב- 18.12. 9 מפגשים בני שעתיים כל אחד,
בימי רביעי בין השעות: 16:00-18:00 במועדון במילואות.
לפרטים ניתן לפנות לדנה פרטר במייל: dana.p@milouot.co.il או במספר: 04-9853306.

קורס דירקטורים מתקדם
פרטים נוספים בקרוב.

חברי המערכת עריכה ועיצוב: אופיר שפיגל קשרי ממשל, תקשורת וניו מדיה | כתבים: אילנה ליבנה קליין, דפנה סוקול, ודנה פרטר | מזכירת מערכת: מיכל נוה | מנהלת אדמיניסטרטיבית: דנה פרטר
מילואות אחרונות - גם במייל הצטרפו עכשיו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו את מילואות אחרונות-כל החדשות והעדכונים מהתשלובת ישירות למייל שלכם | להרשמה: milouot-news@milouot.co.il

 

עלון זה נועד למסירת מידע כללי לחברי מילואות לגבי הנעשה בתשלובת. מילואות עושה מאמץ על מנת לספק , אך לא תהיה אחראית ואינה מציגה מצג לגבי האיכות, הדיוק, העדכניות או המלאות של המידע, ואין להסתמך על המידע בעת קבלת או הימנעות מקבלת החלטות כלשהן. חבר שאינו מעוניין לקבל את העלון, רשאי להודע על כך למזכירות מילואות ועם קבלת ההודעה הוא יוסר מרשימת התפוצה.

 
 טל:  972-4-9853102   
phone2, phone, contact, telephone, support, call
location2, location, map, marker, pin
  דואר נע 1032900
  פקס: 1534-9917569         
print2, print, printer
All Right Reserved Milouot LTD. 2017
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
דוא"ל: milouot@milouot.co.il 

MILOUOT

מילואות